כיצד מתקינים את אפליקציית נטספרק על מכשירי מייזו (Meizu)?

עדכון חשוב לגבי בעיות במערכת ההפעלה של Meizu והשפעתה על אפליקציית נטספרק:

לאחרונה, ביצענו בדיקה מעמיקה בנוגע למכשירי מייזו (Meizu) לאחר שהתקבלו פניות מלקוחות על כך שאפליקציית הסינון אינה עובדת בצורה תקינה בחלק מגרסאות מערכת ההפעלה Flyme. הבעיה מתרחשת במערכות ההפעלה הגלובליות (גרסת מערכת ההפעלה המסתיימת באות G). הפתרון לבעיה זו תפורט בהמשך.

בגרסת Flyme סינית (גרסת מערכת ההפעלה המסתיימת באות A), האפליקציה עובדת באופן תקין. במידה ומותקנת במכשירכם גרסת Flyme סינית, ייתכן ותקבלו הודעת מערכת המבקשת מכם לעדכן את גרסת מערכת ההפעלה לגרסה גלובלית (גרסת מערכת ההפעלה המסתיימת באות G). במידה ותרצו שהסינון יעבוד באופן תקין, אנו ממליצים לכם לא לעדכן את גרסת מערכת ההפעלה.

ניתן לבדוק את גרסת מערכת ההפעלה של המכשיר על ידי כניסה להגדרות המכשיר > מידע על הטלפון > מספר Build

בגרסאות הגלובליות של מערכת ההפעלה Flyme (גרסת מערכת ההפעלה המסתיימת באות G) קיימת בעיה אשר פוגעת ביכולתנו להגן על מכשירים אלו. הבעיה נגרמת עקב התנגשות בין אפליקציית הסינון (או כל אפליקציית VPN אחרת) ואפליקציית Opera Max אשר מגיעה באופן מובנה עם מערכות ההפעלה הגלובליות של מייזו ולא ניתן להסירה מהמכשיר.
אפליקציית הסינון תעבוד בצורה תקינה אך ורק במערכות ההפעלה Flyme הסיניות כמו 6.1.0.0A. במידה ותרצו להתקין את אפליקציית הסינון, יהיה עליכם להתקין את מערכת ההפעלה הסינית. גרסאות אלו של מערכת ההפעלה תומכות בעברית באופן מוגבל, כך שייתכן וחלק מהאפשרויות והתפריטים במכשיר יופיעו בסינית או אנגלית.
לפני התקנת מערכת ההפעלה, אנו ממליצים לגבות את כל המידע השמור במכשיר על ידי כניסה להגדרות המכשיר > אחסון וגיבוי > גיבוי נתונים ושחזור.

בכדי להתקין את גרסת מערכת ההפעלה הסינית, יש לבצע את הפעולות הבאות:

1. היכנסו לקישור http://forum.flymeos.com/thread-36234-1-1.html

2. מצאו את דגם מכשירכם ברשימת המכשירים המופיעה בדף, העתיקו את הקישור המופיע ליד דגם המכשיר והדביקו אותו בתוך אפליקציית הדפדפן שלכם. במידה ודגם המכשיר שברשותכם אינו מופיע ברשימה, היכנסו לאתר https://www.flyme.cn/firmware.html (האתר בסינית, אך דגמי המכשירים מופיעים שם).

3. הורידו למכשיר (או למחשב ואז להעתיק למכשיר) את הקובץ update.zip של גרסת מערכת ההפעלה. גודל הקובץ הוא כג'יגה אחד, כך שיש לוודא שבמכשירכם ישנו מספיק זכרון פנוי לשמירת הקובץ.

4. לאחר סיום הורדת הקובץ, פתחו את הקובץ במכשיר (הקובץ נשמר בתיקיית ההורדות) והתקינו את גרסת מערכת ההפעלה החדשה. לאחר התקנת מערכת ההפעלה, ניתן לשחזר את הנתונים שגובו על ידי כניסה להגדרות המכשיר > אחסון וגיבוי > גיבוי נתונים ושחזור.

5. התקינו את אפליקציית נטספרק לפי ההנחיות המופיעות בהמשך. לאחר התקנת האפליקציה, אנא בדקו לאורך כמה שעות שהמכשיר מתפקד כראוי והסינון עובד באופן תקין.

לידיעתכם! איננו לוקחים אחריות על התהליך והשלכותיו במכשיר.

בכדי להתקין את אפליקציית נטספרק על מכשירי Meizu, יש לבצע את הפעולות הבאות:​

1. ראשית, יש לבצע את ההתקנה הראשונית של האפליקציה. פתחו את הדפדפן והיכנסו לאתר הבית של נטספרק בכתובת: netm.co.il

2. לחצו על "להורדת האפליקציה".

3. לחצו על "הורד את האפליקציה".

4. הורידו למכשיר את קובץ ההתקנה netspark.apk ופתחו אותו.

5. במסך העולה, לחצו על "המשך".

6. לאחר סיום ההתקנה הראשונית, חזרו למסך הבית של המכשיר.
7. פתחו את אפליקציית "אבטחה" (באנגלית "Security").

8. לחצו על "הרשאות" (באנגלית "Permissions").

9. לחצו על "הרץ ברקע" (באנגלית "Run in background").

10. חפשו את נטספרק ברשימה ולחצו עליה. במסך העולה, בחרו באפשרות "התר הפעלה ברקע" (באנגלית "Allow running in background").

11. חזרו למסך הבית של המכשיר.
12. פתחו את אפליקציית נטספרק.
13. התקינו את נטספרק לפי ההנחיות המופיעות כאן. שימו לב! בעת התקנת האפליקציה, יש להפעיל את "הגנת ההסרה" של האפליקציה עם סיסמא. דבר זה יבטיח את התפקוד התקין של ההגנה.

14. לאחר סיום ההתקנה, כבו והדליקו מחדש את המכשיר.

לידיעתכם! חלק מאפשרויות המכשיר כמו אפליקציית אבטחה, אפשרות יישומים אחרונים ועוד ייחסמו בכדי להבטיח את התפקוד התקין של הסינון.

logo.png

About NetSpark

At NetSpark, we strongly believe that people should have a choice in what content they see online.

We’re dedicated to developing tools that empower our users to set their own standards for how they use the internet.